
Doogee S86 6.1" 6GB RAM 128GB ROM 16MP 8500мАч NFC 4G IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00703
7 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee S86 — надійний, продуктивний захищений смартфон!
Основна фішка Doogee S86 Black — захищеність, але, крім цього, тут досить чимало й інших позитивних моментів, включно з автономністю, продуктивністю, камерами й навіть дизайном. Смартфон відчувається в руці досить приємним, він не занадто важкий і водночас не має занадто грізного вигляду.

Великий акумулятор — половина успіху.
2021 року пішла велика тенденція на встановлення акумуляторів великої ємності. У Doogee S86 Black, зокрема встановлюється АКБ місткістю 8500 мА·год. Багато це, або мало — вирішувати Вам, але в реальних умовах використання це приблизно 2.5-3 днів роботи без підзаряджання. До того ж комплектують Дуги С86 зарядним пристроєм із силою струму 12 V і 2 A, так що заряджається ґаджет вельми швидко.

Продуктивності понад!
Встановлений процесор Helio P60 однозначно потішить Вас своїми можливостями. Це 12-нм чип, що й споживає небагато, і водночас видає продуктивність, якої буде хапати навіть для топових ігор. Так, встановлено так само 6 Гб оперативної пам'яті, яка природно дасть змогу використовувати смартфон хоч із 10 запущеними програмами без підгальмувань! Вбудованої пам'яті 128 Гб — на своєму рівні це найбільше. І природно, тут є модуль NFC!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio Р60 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Lightning |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Ударостійкий корпус, E-book, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.2 мм |
| Висота | 164.6 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Вага | 323 г |
- Ціна: 7 399 ₴









