
Doogee S88 Plus 6.3" 8GB RAM 128GB ROM 10000мАч IP68 IP69K 48MP NFC Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00709
8 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

8 причин для вибору DOOGEE S88Plus
1. Світлодіодний багатофункціональна підсвітка
2.10000mAh Бездротова зарядка 10 Вт
3. IP68 / IP69K
4. Mediatek Helio P70
5. 8 ГБ Оперативна пам'ять + 128 ГБ Вбудована пам'ять
6. Samsung®Тройна камера AI (48 МП + 8 МП + 8 МП)
7. 6.3" Corning Gorilla Glass
8. Android 10

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Барометр, Power Bank, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85.5 мм |
| Висота | 171.6 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Вага | 372 г |
- Ціна: 8 199 ₴









