
Ulefone Armor 7 6.3" 8GB RAM 128GB ROM 5500мАч 48MP 4G NFC IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00739
9 249 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Лідер серед захищених смартфонів.
Топовий захищений смартфон Ulefone Armor 7 Black вирізняється чудовим набором параметрів, шикарним захистом і є у 2020 році одним із найкращих наявних апаратів із захищеним корпусом! Ulefone Armor 7 має корпус із захистом за стандартом IP69K — максимальна на момент виходу смартфона, яка забезпечує стійкість до води та ударів — стане в пригоді в житті!
Максимально продуктивний.
За продуктивність у смартфоні Ulefone Armor 7 відповідає процесор Helio P90, який продуктивніший за попередника Helio P70 майже на 40%! Такої потужності з лишком вистачає для запуску вимогливих застосунків і будь-яких ігор. Також тут є штучний інтелект, що допомагає працювати ще швидше в певних завданнях. Оперативної пам'яті застосовано 8 Гб — це швидка та продуктивна пам'ять, яка змусить Ваш смартфон "літати"!

Сучасний, актуальний, найкращий!
У смартфоні реалізували датчик серцебиття, що розташований на задній панелі, так само є спалах, що складається з 5 світлодіодних елементів — вона точно освітить Ваш шлях додому! Також для повноцінного використання у Вас буде можливість використовувати функцію бездротового заряджання. Є й NFC для безконтактних платежів. Дизайн смартфона зовсім говорить сам за себе: стильний, строгий і захищений.

Мультимедійний гігант.
Для розваг і роботи смартфон підходить ідеально, оскільки має величезний 6.3-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 2340х1080 пікселів. Картинка дуже соковита та барвиста, а у верхню частину вмонтована камера для селфі. Для фото є потрійна камера, де основний модуль може знімати з роздільною здатністю 48 Мп! Якщо говорити про режим відео записування, то 4К-знімання вже точно Вас потішить, а ще тут чудова стабілізація. Акумулятора на 5500 мА·год буде спокійно хапати на день активних робіт і розваг або ж на 2 дні помірнішого використання.

Гідний конкурент.
Смартфон має як потужне залізо, так і дуже гарний захист від ударів і вологи. Отже, Ви маєте в одному смартфоні все, що Вам потрібно: чудову камеру, потужний процесор, великий дисплей, яскраве спалах і багато іншого! Завдяки цьому Ви реально зможете насолоджуватися смартфоном щодня й отримувати від нього гідний результат.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Модель процесора: | Helio P90 (MT6779) |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, Ударостійкий корпус, Пульсометр, Режим захисту зору, E-book, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 165.85 мм |
| Товщина | 13.55 мм |
| Вага | 290 г |
- Ціна: 9 249 ₴










