
Oukitel WP12 5.5" 4GB RAM 32GB ROM 4000мАч NFC 4G IP68/IP69K Adndroid11 Red
- Немає в наявності
- Код: 00742
3 899 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Червоний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Type-C, Wi-Fi, NFC, Lightning |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 174 мм |
| Товщина | 14.3 мм |
| Вага | 237 г |
- Ціна: 3 899 ₴










