
Blackview BL5000 6.36" 8GB RAM 128GB ROM 5G 16MP NFC IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00748
8 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BL5000 Black — перший ігровий броник!
Компанія Blackview всерюз взялася за розроблення нового сегмента ґаджетів, й ігровий захищений смартфон Blackview BL5000 8/128 Гб Black став першим із таких. На його корпусі є дві додаткові кнопки під вказівні пальці, коли смартфон розміщений горизонтально. Це дійсно допомагає Вам досягати великих висот в іграх, а також сприяє комфорту та додатковому насолоді від процесу.

Досконалий смартфон, топові бездротові технології.
Для того, щоб комфортно грати за допомогою TWS-навушників і слухати якісну музику, передбачений Bluetooth 5.2. Він забезпечує дуже стабільне з'єднання і швидке під'єднання. NFC для безконтактних платежів тут так само є, а модуль Wi-Fi підтримує з'єднання на частоті 5 Ghz, тож жодні чинники не завадять Вам комфортно користуватися смартфоном, розкриваючи нові цікаві особливості світу мобільних ґаджетів.

Захищеність так само важлива!
Blackview BL5000 8/128 Гб Black має не тільки потужне залізо, але й міцний корпус. Він прогумований, товщина менш ніж у багатьох конкурентів — 12.8 мм, тому в руках смартфон сидить ідеально, і не боїться ударів під час падінь із висоти приблизно 2 метри. Занурювань у воду Blackview BL5000 не боїться так само, адже стандарт захищеності IP69K дає змогу й не таке "вичиняти". Візуально смартфон також гарний, на задній панелі зверху та знизу розміщені трикутні вставки, які підкреслюють мультимедійну спрямованість девайса.

Чим ще багатий?
Дисплей смартфон отримав від старшої моделі, його роздільну здатність FullHD+, а розмір за діагоналлю 6.36 Дм. Така IPS-матриця потішить яскравим зображенням, чудовим кольоропередаванням і багатьма додатковими штуками, як-от мультитач на 10 торкань. Камера не захоплює цифрами, але якістю вже точно здивує. Основні модулі на 12 і 16 Мп, матриці використовуються сучасні та зображення видають ідеальне, як для цього цінового сегмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стан | Новий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 300 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.36 дюйм |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2300 x 1080 |
| Multitouch | 10 торкань |
| дозвіл екрану | 2300x1080 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4980 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Запис відео: | 2К, 30 FPS |
| Задня камера: | 12+16 Мп |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Режим захисту зору, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80.4 мм |
| Висота | 164 мм |
| Товщина | 12.8 мм |
| Вага | 273 г |
- Ціна: 8 199 ₴










