
CAT S52 5.65" 4GB RAM 64GB ROM 3100мАч 12MP 4G NFC Android9 Black
- Немає в наявності
- Код: 00762
10 499 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Новий, "свіжий", цікавий!
Захищений смартфон CAT S52 — новинка кінця 2019 року, яка має все необхідне для якісної й безперебійної роботи в жорстких умовах. Смартфон виробляється в строгому чорному корпусі без жодних кольорових вставок. На задній панелі камера зі спалахом і сканером відбитків, а спереду дисплей, який злегка втоплений у корпус для кращого захисту.

Захист No1.
CAT S52 захищений за стандартом IP68, сертифікацію проходив у реальних польових умовах, тому на смартфон цього виробника можна покластися. Повантажувати апарат під воду можна на глибину до 2 метрів, а падіння з висоти до 1.5 м мають супроводжуватися лише легкими подряпинами на корпусі — це дуже міцний і витривалий смартфон!

Цікавий щодо розваг.
Caterpillar S52 обладнується найпотужнішим процесором серед усіх пристроїв компанії до 2020 року — Helio P35. Цей 8-ядерний чипсет має максимальну частоту на 2.3 ГГц, спокійно зможе забезпечити Вам запуск більшості сучасних ігор, а ще він невибагливий до акумулятора. Ємності 3100 мА·год буде досить для того, щоб цілий день не підходити до розетки.

Знімайте де завгодно.
Основна камера на 12 Мп заявлена виробником як найкраща за якістю в сегменті. У це нескладно повірити, адже виробник остаточно вирішив "вертатися" в сегмент захищених смартфонів і робити найякісніші та найцікавіші користувачеві пристрої. Основна камера так само здатна на запис FullHD відео з гарною стабілізацією. Фронтальна камера 8-мегапіксельна, вона також дуже гарна в роботі, селфі будуть ідеальними в умовах достатньої освітленості. До речі, можна на смартфон навіть знімати під водою.

Максимально технологічний.
У смартфоні також встановлений Bluetooth-модуль 5 версії, є дві частотні Wi-Fi, підтримка NFC — безконтактних платежів. Також встановлено 4 Гб швидкої оперативної пам'яті LPDDR4X, щоб ніколи система не підгальмувала. І насамкінець апарат постачається з ОС Android 9 з оновленням до 10 версії 2020 року — ну чим не топовий смартфон?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Встановлення додатків, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Модель процесора: | Helio P35 (МТ6765) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3100 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76.6 мм |
| Висота | 158.1 мм |
| Товщина | 9.7 мм |
| Вага | 210 г |
- Ціна: 10 499 ₴










