
Blackview BV9900E 5.84" 6GB RAM 128GB ROM 48MP 4380мАч 4G NFC IP68 IP69K Android10 Grey
- Немає в наявності
- Код: 00768
6 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик, Скло, Метал |
| ОС | Android |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Сірий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 5.84 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 273 г |
| Висота | 156.5 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Ширина | 78.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Пульсометр, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Компас, Відеоплеєр, Диктофон, E-book, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Ліхтарик, Пилозахисний корпус, Датчик наближення, Аудіоплеєр |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Type-C, NFC, Lightning |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Графічний адаптер | PowerVR GM 9446 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Helio P90 (MT6779V) |
| Частота процесора | 2.2 |
- Ціна: 6 799 ₴








