ТЕПЛОВИЗОР

Blackview BV9800 Pro 6.3" 6GB RAM 128GB ROM 6580мАч 48MP NFC IP68 IP69K Android9 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00779
10 449 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Встановлення додатків, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Модель процесора: | Helio P70, 64-бітний |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Частота процесора | 2.1 ГГц |
| Графічний адаптер | Mali-G72 MP3 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 168.5 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Вага | 322 г |
- Ціна: 10 449 ₴










