
Doogee N40 Pro 6.52" 6GB RAM 128GB ROM 6380мАч 20MP Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00810
4 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 269 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio Р60 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | Mali-G72 MP3 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, Lightning |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, E-book, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165.2 мм |
| Ширина | 75.7 мм |
| Товщина | 9.9 мм |
| Вага | 175 г |
- Ціна: 4 699 ₴






