
Ulefone Armor 12 6.52" 5G 8GB RAM 128GB ROM 5180мАч 5G 48МР NFC Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00821
9 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Захищений смартфон Ulefone Armor 12 5G - черговий бестселер!
Виробник вклав все своє вміння робити добре в модель Ulefone Armor 12 5G (8/128 Гб) Black, і це простежується як у плані дизайну, так і в плані характеристик. Корпус виглядає досить стильно, при цьому його товщина складає всього 14.25 мм, а важить девайс 296 гр - це зручний і досить багатозадачний гаджет.

Захищеність і комфорт на першому плані.
Смартфон Ulefone Armor 12 володіє корпусом не тільки тонким, але і максимально захищеним. Стандарт захисту IP69K забезпечує Вам впевненість не те що в завтрашньому дні, а й у найближчих роках використання! Прогумована панель смартфона так само отримала і металеві накладки, які допомагають навіть після сильних ударів тримати цілісність корпусу. У воду смартфон без побоювань можна занурювати на глибину до 2 метрів, падати він так само може з такою ж приблизно висоти без пошкоджень системи.

Мультимедійна складова не на останньому місці!
Ось вже чим здивували в Ulefone Armor 12 5G (8/128 Гб), так це якісним звуком, який видають 2 стерео динаміка знаходяться на задній панелі. Ну а як Вам дисплей діагоналлю 6.52 Дм? IPS-матриця забезпечує дуже гарну передачу кольору і зможе порадувати високим рівнем максимальної яскравості. Так само скло відмінно захищає від ударів, а на дотик воно приємне завдяки олеофобному шару.

Продуктивність і доступність - реально?
Смартфон Ulefone Armor 12 не є надто дорогим, але при цьому володіє процесором Dimensity 700. Цей процесор допоможе Вам у роботі з будь-якими програмами, іграми, в режимі багатозадачності і в багатьох інших важливих моментах. 8 Гб швидкої оперативної пам'яті дають нереально швидку швидкість реакції смартфона на будь відбувається дія, а 128 Гб постійної пам'яті вже точно дозволять зберігати всі необхідні файли.

Дійсно придатний смартфон.
Используется здесь 48-Мп камера, о качестве которой даже говорить не стоит - оно идеальное. Аккумулятор ёмкостью 5180 мАч может заряжаться очень быстро, а хватает его на полноценный рабочий день без проблем. Смартфон громко звучит, еще громче выглядит, и максимально круто работает в условиях реального использования в жесткой окружающей среде. Мощный процессор не оставит Вас равнодушными к этому смартфону, он точно порадует своего владельца в любое время.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Операційна система | Android 11 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 48+8+2+2 Мп |
| Запис відео: | 2К, 30 FPS |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Датчик Холла, Ударостійкий корпус, E-book, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175.9 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Товщина | 14.25 мм |
| Вага | 296 г |
- Ціна: 9 399 ₴










