
Ulefone Power Armor 14 6.52" 4GB RAM 64GB ROM 10000мАч 20MP 4G NFC IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00824
7 499 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Power Armor 14 (4+64GB) Black — доступний автономний броник.

Виробник вирішив не робити свій черговий смартфон флагманом, попри східний тренд назви: Power Armor 14, наприклад, це зовсім інший девайс. У цьому разі використовується процесор Helio G35, який за продуктивністю влаштує багатьох. Вбудованої пам'яті 64 Гб, а оперативної 4 Гб, чого цілком досить для найрізноманітніших завдань. Ну а найприємніший момент стане природно акумулятор, його ємність становить 10000 мА·год, і 3 доби роботи без підзаряджання це реальні дані.
Ця модель обладнана модулем NFC, так само є підтримка функції бездротової зарядки, за якої 15W — це більше, ніж у багатьох конкурентах навіть у 2021 році. Використовується операційна система Android 11, яка має дійсно дуже добрий рівень швидкодії, а графічна оболонка від виробника має приємний вигляд. Ще однією важливою фішкою моделі стала можливість прослуховувати радіо без під'єднаної гарнітури — так само корисне "розуміння"!
У смартфоні встановлений дисплей діагоналлю 6.52 Дм, він досить яскравий і барвистий, потішить чудовим чутливим сенсором, а також крутою захищеністю від ударів і подряпин. Камера основна 20MP, знімає непогано, особливо працюючи у зв'язці з процесором Helio G35. Ця модель так само дуже добра в плані енергоспоживання, тож, маючи такий величезний акумулятор, смартфон без підзаряджання працює досить довго.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G35 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Швидка зарядка, Сканер особи, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82.5 мм |
| Висота | 175.6 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Вага | 358.2 г |
- Ціна: 7 499 ₴








