
Cubot KingKong 5 6.088" 4GB RAM 32GB ROM 5000мАч NFC IP68 IP69K 4G Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00840
4 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56

Сам собою корпус смартфона є досить правильним із погляду комфорту в руці. Матеріали корпусу, основний з яких — гума, також чудово підібрані та розміщені на своєму місці. Водночас на торці є кнопка для швидкого доступу до камери, а кнопки регулювання гучності та блокування ідеально лягають під пальці. Товщина корпусу становить 15 мм, що, безумовно, дуже добре для сегмента захищених пристроїв.
Процесор Helio P22 вже досить добре себе зарекомендував, водночас він є енергоефективним і акумулятором ємністю 5000 мА·год вистачає більш ніж на добу. Пам'яті оперативної 4 Гб, вбудований накопичувач на 32 Гб, і саме завдяки зменшеному обсягу пам'яті девайс отримав нижчу вартість, ніж KingKong 5. Дисплей залишився колишнім — 6.088 Дм і роздільна здатність 1560х720 відтворюють цілком насичену картинку без нарекань на згладженість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 105 000 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.088 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio P22 MT6762D |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Кількість мегапікселів камери: | 48 + 5 + 0.3 Мп |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.6 мм |
| Висота | 160.3 мм |
| Товщина | 15 мм |
- Ціна: 4 999 ₴





