
Oscal S60 5.7" 3GB RAM 16GB ROM 4980мАч IP68 IP69K 8MP Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00866
4 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Процесор | Helio A22 (MT6761V/WE) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4980 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 110 000 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.5 мм |
| Висота | 161.7 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 255 г |
- Ціна: 4 799 ₴

