
Oukitel C21 Pro 6.39" 4GB RAM 64GB ROM 21MP 4G 4000мАч Android11 Purple
- Немає в наявності
- Код: 00881
4 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Модель процесора: | Helio P22 (MT6762D) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2 (ГГц) |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 21 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, micro USB, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Бали Antutu | 105 000 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.5 мм |
| Висота | 162 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Вага | 192 г |
- Ціна: 4 599 ₴








