
Blackview BV8800 6.58" 8GB RAM 128GB ROM Night Vision 50MP NFC 8380mAh Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00892
8 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview BV8800 — те, чого ми так довго чекали!
Протиударний, захищений смартфон Blackview BV8800 являє собою досить важкий монолітний "цегла", у можливості якого сумніватися не варто. Цей смартфон має великий дизайн, захист і залізо, яке підійде дійсно багатьом. Blackview BV8800 — це смартфон, у якому є багато додаткових фішок і його можливості практично безмежні.
Процесор — найважливіша частина будь-якого смартфона, і тут це Helio G96. Лінійка процесорів "G" має високу продуктивність, і модель G96 це найкращий чип у серії. Він 8-ядерний, у парі з ним працює 8 Гб оперативної пам'яті, тож швидкість роботи та продуктивність тут на високому рівні. Акумулятором виробник так само не обділив, його ємність 8380 мА·год, і працює смартфон понад 2 дні в активному режимі.
Уповні Ви зможете відчути цей сучасний смартфон завдяки наявності багатьох цікавих технологій, якими його наділили. Тут є підтримка бездротової 15W зарядки, є модуль NFC, ну а Wi-Fi та Bluetooth і так є невіддільною частиною будь-якого сучасного пристрою. Девайс також працює під керуванням операційної системи Android 11, а фірмова графічна оболонка тішить простотою й оптимізацією.
Смартфон отримав інфрачервоні датчики, завдяки яким можна знімати фото та відео без жодних джерел світла. Знімати смартфон буде за допомогою 20-Мп камери, що окремо виділена під нічне знімання. Камера основна водночас 50-Мп, і її сила просто незаперечна на тлі конкурентів. Знімає смартфон дуже круто, а електронна стабілізація зробить Ваше відео плавним і дуже кінематографічним.
Виробник слідує трендам і потішив нас встановленням крутого дисплея діагоналлю 6.58 Дм. Частота оновлення зображення — 90 Гц, що дає плавність і дійсно цікаве сприйняття всього, що відбувається на дисплеї. Яскравість максимальна помітно вища, ніж у багатьох конкурентів, роздільна здатність FullHD+ дає змогу дивитися на яскраву згладжену картинку без жодних гострих кутів. Смартфон загалом тішить, і дуже сильно: він дуже збалансований і оптимізований для активної роботи.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло, Гума, Метал |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Помаранчевий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 367 г |
| Висота | 176.2 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Ширина | 83.5 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | USB, Bluetooth, Wi-Fi, Type-C, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Компас, Відеоплеєр, Диктофон, E-book, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Ліхтарик, Пилозахисний корпус, Акселлерометр, Датчик наближення, Підтримка USB-host/OTG, Геомагнітний датчик, Аудіоплеєр, Швидка зарядка, Барометр |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Частота процесора | 2005 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бали Antutu | 310 000 |
| Графічний адаптер | Mali G57-MC2 |
| Захищеність | IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Модель процесора | Helio G96 |
| Тип екрану | IPS, 90 Гц |
| часстота процесора | 2.05 ГГц |
- Ціна: 8 999 ₴






