
Ulefone Armor X10 5.45" 4GB RAM 32GB ROM 5180mAh 13MP 4G OTG NFC IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00896
4 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulefone Armor X10 Black — сучасний захищений смартфон!
Ulefone Armor X10 — один із найяскравіших бюджетних захищених смартфонів 2022 року. Ця модель є по-справжньому доступною, вона має досить крутий вигляд, адже корпус практично повністю скопійований із моделі флагманської. Тут встановлено багато цікавих модулів і бездротових технологій, тому від своїх попередників девайс відрізняється прямо-таки помітно, і це в кращий бік.
Можливість прослуховувати радіо без під'єднання гарнітури — Ulefone Armor X10 таке вміє. Водночас разом із крутим зовні корпусом смартфону дібралися і два динаміки від старшої версії, які грають досить добре. Смартфон також має модуль NFC для безконтактних платежів і взагалі загалом від флагманських моделей девайс вирізняється, хіба що без бездротової зарядки.
Процесор у смартфоні встановлений Helio A22, який має досить потужні 4 ядра з частотою до 2 ГГц. Також працює тут 4 Гб оперативної пам'яті, які дають змогу процесору повноцінно розкритися. Вбудована пам'ять — 32 Гб. Акумулятор в Ulefone Armor Х10 має ємність 5180 мА·год, якої вистачає на півтора дня. Також працює модель на Android 11, за допомогою якого система дуже стабільна.


Простий, але крутий броник.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8300 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76.7 мм |
| Висота | 158.2 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Вага | 256 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Задня камера | 13+5+2 Мп |
- Ціна: 4 999 ₴






