
Oukitel WP17 6.78“ FHD 8GB RAM 128GB ROM 8300mAh 4G 64MP Night Vision Camera IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00900
7 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP17 — істотний прорив технологій!
Захищений смартфон Oukitel WP17 Black — це дійсно дуже цікавий продукт, який був випущений через довгі роки експериментів. За цілком змінні гроші Ви отримуєте процесор, який здатний відтворити будь-яке завдання, камеру нічного зору, круту основну камеру, величезний акумулятор і цей список загалом можна продовжувати дуже довго. Але все ж найважливіший момент полягає в дисплеї, адже ця модель однією з перших отримала IPS-матрицю з частотою оновлення 90 Гц!
Oukitel WP17 потішить процесором Helio G90, якому до снаги все. Але так само в смартфоні Oukitel WP17 встановлюється 8 Гб оперативної й 128 Гб постійної пам'яті, тож зчитуйте — це повноцінний флагман за ціною середньо цінового захищеного смартфона. Інфрачервона підсвітка для зручності нічного знімання — так само цікава особливість. Але, і це ще не все. Дизайн смартфон отримав дуже строгий і стильний, водночас захищеність корпусу регулюється за стандартами IP69K, MIL-STD-810G, а отже — це повноцінний захищений смартфон.
Ті, хто користується тільки захищеними смартфонами ще не бачив такої інновації, але повірте — воно того варте! 90 Гц, порівнюючи зі стандартними 60 Гц, вирізняються дуже сильно. Плавність зображення під час перелисання меню, під час відтворення різних анімацій системи просто чудова, і це позитивно впливає на Ваш комфорт у роботі. Великий дисплей діагоналлю 6.78 Дм з FullHD+ роздільною здатністю й такою високою частотою оновлення це справжнє досягнення, яке лише під кінець 2021 року зрозуміле та сегмент броників — це краще один раз побачити!
64-Мп камера смартфона здатна Вас вкрай сильно здивувати. Ця матриця може дати Вам як досить високий рівень чіткості фото, так і непоганий запас для зумівання будь-якого фото з розпізнаванням деталей! Знімати відео можна в роздільній здатності FullHD, а також 4К. Крім цього є маса інших режимів, водночас навіть під водою можна знімати — для цього є окремий режим, у якому сенсор дисплея вимикається для запобігання помилковим натисненням. 20-Мп нічна камера так само тут дуже до місця, адже реальні можливості її одні з найкращих на рівні.
Виробник і автономністю вирішив нас не обробляти, тому акумулятор у смартфоні має ємність 8300 мА·год. Це дуже багато, цього більш ніж вистачить для забезпечення двох робочих днів навіть із умовою роботи в режимі 90 Гц! Ви отримуєте чудову автономність, топовий процесор для сегмента захищених пристроїв, а також досить непогані параметри в сукупності. Це чудовий смартфон для найрізноманітніших цілей, куди сміливо можна ввімкнути як мультимедійні розваги, так і надзвичайну роботу в жорстких умовах довкілля.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 320 000 |
| Додаткові | Можливість зйомки в повній темряві завдяки 2 інфрачервоним датчикам. Частота оновлення зображення на дисплеї - 90 Гц |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G90 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G76 MP12 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8300 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера | 64 + 20 + 2 Мп |
| Запис відео: | 4K, 30 FPS |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, E-book, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 176 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 7 099 ₴





