
Blackview BV4900 5.7" 3GB RAM 32GB ROM 4G 8MP 5580мАч IP68 IP69K NFC Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00728
4 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blackview BV4900 (3+32Gb) — бюджетний, але водночас надзвичайно цікавий смартфон із крутим дизайном і повноцінною захищеністю від вологи та подряпин.

Корпус Blackview BV4900 є повністю прогумованим, навіть бічні торці такі, хоча зазвичай їх залишають металевими. Задня панель вельми прогнозована повністю покривається шаром гуми, зверху розміщена потрійна камера, спалах і мікрофон для записування відео. Візуально виглядає смартфон досить сучасним, навряд чи хтось зможе зарахувати його до тих пристроїв, які мають ціну в зоні 100 доларів. Чудово ущільнені кути допомагають долати жорсткі падіння, сам смартфон отримав стандарт захищеності IP68, і цього більш ніж вистачає для того, щоб використовувати його дуже активно. Також у цьому смартфоні є кріплення для шнурка, що розміщене на задній панелі пристрою.

Helio A22 — той самий процесор, завдяки якому і з'явилася можливість цьому смартфону працювати досить стабільно та плавно, попри свою доступність. Цей чип має досить продуктивності для того, щоб запускати навіть ігри! Водночас оперативної пам'яті має смартфон 3 Гб, її досить для забезпечення чудової швидкості роботи, а також для оброблення великого обсягу даних, наприклад, запуску декількох програм одночасно. Також є 32 Гб постійного накопичувача, який буде корисний сучасному користувачеві. Акумулятор тут не найбільший, а й не малої ємності, становить 5580 мА·год. На практиці такого акумулятора буде хапати для того, щоб із легкістю давати автономність на протягування 2 доби. Підтримка NFC є, бездротова зарядка водночас, як функція, немає.
Навіщо згодиться такий смартфон на практиці? З дисплеєм діагоналлю 5.7 Дм — практично для всього. Роздільна здатність матриці дисплея становить 1440х720 пікселів, тобто HD+. Загалом, його досить для того, щоб бачити якісну картинку, адже IPS матриця й без того гарна, дає змогу бачити топові кути огляду, а також чудову якість передавання кольору. Загалом, захист екрана питань так само не викликає, адже дисплей покритий якісним склом із захистом від подряпин і ударів.
Є роздільна здатність 8 МП в основної камери, а також 0.3 МП у кожної допоміжної. Уся перевага цього смартфона саме ось у цій камері, яка знімає просто чудово. Як для бюджетної, вона дуже добре справляється з багатьма сценаріями знімання, забезпечуючи Вам чудовий рівень якості вихідного матеріалу. Відеосмартфон пише в роздільній здатності FullHD, знімає зі стабілізацією і непоганою якістю звукозапису. Фронтальний модуль 5-мегапіксельний, і для бюджетного смартфона це саме те — якість нетопова, зате знімати можна хоч під водою.
Blackview BV4900 є бюджетним, але дуже стильним і функціональним захищеним смартфоном, який однозначно потішить надійністю й багатофункціональністю. У використанні смартфон невибагливий, знадобиться як для початкового рівня мультимедійних завдань, так і для багатьох інших цілей.
Навіщо згодиться такий смартфон на практиці? З дисплеєм діагоналлю 5.7 Дм — практично для всього. Роздільна здатність матриці дисплея становить 1440х720 пікселів, тобто HD+. Загалом, його досить для того, щоб бачити якісну картинку, адже IPS матриця й без того гарна, дає змогу бачити топові кути огляду, а також чудову якість передавання кольору. Загалом, захист екрана питань так само не викликає, адже дисплей покритий якісним склом із захистом від подряпин і ударів.
Є роздільна здатність 8 МП в основної камери, а також 0.3 МП у кожної допоміжної. Уся перевага цього смартфона саме ось у цій камері, яка знімає просто чудово. Як для бюджетної, вона дуже добре справляється з багатьма сценаріями знімання, забезпечуючи Вам чудовий рівень якості вихідного матеріалу. Відеосмартфон пише в роздільній здатності FullHD, знімає зі стабілізацією і непоганою якістю звукозапису. Фронтальний модуль 5-мегапіксельний, і для бюджетного смартфона це саме те — якість нетопова, зате знімати можна хоч під водою.
Blackview BV4900 є бюджетним, але дуже стильним і функціональним захищеним смартфоном, який однозначно потішить надійністю й багатофункціональністю. У використанні смартфон невибагливий, знадобиться як для початкового рівня мультимедійних завдань, так і для багатьох інших цілей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 78 500 |
| Операційна система | Android 10 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 8+5 Мп |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | micro USB, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.1 мм |
| Висота | 157.5 мм |
| Товщина | 13.7 мм |
| Вага | 261 г |
| Multitouch | |
| торкань | 5 |
- Ціна: 4 599 ₴






