
Umidigi Bison GT2 6.5" 8GB RAM 128GB ROM 6150мАч 64MP 90Гц 4G 5G IP68 IP69K Android12 Storm Grey
- Немає в наявності
- Код: 00236
10 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Umidigi Bison GT2 5G — коли є все, і навіть більше!
Захищений смартфон Umidigi Bison GT2 5G (8+128 Гб) Storm Grey — витвір мистецтва, не інакше. Ця модель має впізнаваний дизайн, оскільки оболонка корпусу практично не відрізняється від декількох попередніх моделей. Але тут важливий вміст, а не обкладинка... До речі, це один із перших броників з Wi-Fi 6!


Смартфон Umidigi Bison GT2 5G працює на операційній системі Android 12, стабільність і швидкість роботи питань не викликає. Дисплей у смартфоні 6.5-дюймовий, роздільна здатність його становить 2400х1080 пікселів. Дисплей звичайний, на тлі конкурентів водночас виділяється завдяки більш високому рівні максимальної яскравості. Загалом — смартфоном дуже зручно користуватися, поготів у ньому є цікава фішка у формі термометра, а ще є можливість слухати радіо без під'єднання навушників!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UMIDIGI |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Колір | Сірий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 900 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G68 MC4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6150 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 24 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Power Bank, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83.9 мм |
| Висота | 172.2 мм |
| Товщина | 12.9 мм |
| Вага | 280 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 450 000 |
| Задня камера | 64 + 8 + 5 Мп |
| Операційна система | Android 12 |
| Додатково | Дисплей з частотою оновлення 90 Гц; Можливість слухати радіо без з' єднання гарнітури |
- Ціна: 10 399 ₴









