
Doogee S90C 6.18" 4GB RAM 64GB ROM 16MP 5050мАч IP68 IP69K Android 9 Black
- Немає в наявності
- Код: 00941
9 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 301 г |
| Висота | 168.5 мм |
| Ширина | 80.7 мм |
| Товщина | 14.1 мм |
| Основні | |
| Виробник | Doogee |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Операційна система | Android 9 |
| Більше: | Версія з модулями в комплекті: камера нічного бачення, Power Bank, антена для роботи з рацією |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5050 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 16+8 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.18 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2246x1080 |
| роздільна здатність екрана: | 2246x1080 |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio P70 |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 9 499 ₴










