
Blackview BV5200 6.1" 4GB RAM 32GB ROM 5180мАч 13MP 4G IP68 IP69K NFC Android12 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00955
4 299 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV5200 — необхідний мінімум.
Захищений смартфон Blackview BV5200 (4+32 Гб) — це новинка кінця 2022 року, яка прийшла на зміну декільком попереднім моделям із схожими характеристиками. Основна перевага в тому, що захищеність цієї моделі за стандартом IP68, тому будь-які випробування на міцність їй не страшні. Корпус стильний, помірно строгий і в руках поміщається ідеально — все, що потрібно для бюджетної моделі.

Технічні моменти.
Оскільки модель вийшла у 2022 році, відповідно й операційна система використовується Android 12. Вона досить зрозуміла в настроюванні та використанні, за що полюбилася багатьом користувачам. Смартфон Blackview BV5200 працює в міру швидко — у міру процесора Helio A22. Цей чип може дозволити Вам запускати програми, але не ігри. У парі з ним працює і 4 Гб оперативної пам'яті, 32 Гб постійного накопичувача так само є. Загалом — смартфон простий і для початкових завдань його вистачає.

Blackview був би не Blackview, якби не встановили NFC навіть у найбільш бюджетний смартфон, і так — тут є ця технологія. Акумулятор невеликий, але більше доби роботи девайс однаково дає. Його ємність 5180 мА·год, а заряджається він лише за 2 години. Bluetooth 5.0, Wi-Fi - так само є, тож фактично смартфон хоч і бюджетний, але все ж забезпечує чудовий рівень технологічності.

Arcsoft — це програмне забезпечення встановлене в смартфоні, завдяки чому 13-Мп модуль знімає досить якісно. Ця камера дає Вам змогу мати дуже гарні фото, які можуть конкурувати з дорожчими пристроями. Відеосмартфон також знімає добре, роздільна здатність FullHD це стандарт для більшості подібних пристроїв. Одним словом, ця модель потішить тих, хто шукає найкращу камеру в бюджетному ціновому сегменті.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 268 г |
| Висота | 161.6 мм |
| Ширина | 77.86 мм |
| Товщина | 13.65 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Стан | Новий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 110 000 |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Можливість використовувати смартфон у рукавичках |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Формати аудіо | AAC, APE, FLAC |
| Формати відео | MP4, MKV, MOV, 3GP |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD 30 FPS |
| Задня камера: | 13+2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 283 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер | 4 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8300 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 4 299 ₴










