
Blackview BV7200 6.1" 6GB RAM 128GB ROM 5180мАч 50MP 4G IP68 IP69K NFC OTG Android12 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00958
7 099 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV7200 — те, що потрібно!
Захищений смартфон Blackview BV7200 (6+128 Гб) продуманий, компактний і головне — сучасний ґаджет. Так, він був зроблений за подобою попередньої моделі, тільки ось габарити його трохи менше через невелику ємність акумулятора — 5180 мА·год. Завдяки цьому вдалося досягти ваги 288 г і товщини корпусу 16 мм. Ця модель так само захищена за стандартом IP69K, тому їй не страшні удари та вода — повний уперед!


Основна камера смартфона має роздільну здатність 50 МП, вона знімає досить круто, з урахуванням того ціни смартфона. Цей смартфон може без проблем зробити чітке фото і дати вам можливість насолодитися непоганим зніманням відео. Так, тут є стабілізація, і хоч вона електронна, а не оптична — на практиці це все ж великий плюс. Також вбудований 8-Мп модуль для знімання ширококутної — у бюджетних смартфонах така велика рідкість.


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 288 г |
| Висота | 165.3 мм |
| Ширина | 81.6 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 250 000 |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Можливість використовувати смартфон у рукавичках |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Формати аудіо | FLAC, APE |
| Формати відео | MP4, MKV, MOV, 3GP |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD 30 FPS |
| Задня камера: | 50+8 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 283 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 7 099 ₴










