
Blackview BV7100 6.583" 6GB RAM 128GB ROM 13000мАч 12MP 4G IP68 IP69K NFC Android12 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00962
7 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV7100
Захищений смартфон Blackview BV7100 (6+128 Гб) Black — це надзвичайно вдала модель із погляду характеристик і надійності. Смартфон максимально гарний у плані збалансованості, адже в ньому є як продуктивність, так і автономність, яку зараз так часто шукають у брониках. Захист тут за стандартом IP69K, а це максимальний рівень на момент виходу смартфона, тому удари та вода — зовсім не страшні!

Виробник зробив правильний хід встановивши акумулятор ємністю 13 000 мА·год, адже з ним смартфон може без проблем працювати на рівні 3-4 доби. Швидке заряджання допоможе заповнити заряд лише за 3 години! Маючи такий потужний акумулятор, габарити відповідні. Вага — 460 г, товщина корпусу майже 19 мм. Але все це нівелюється чудовим рівнем автономності та практичності.

Процесор Helio G85, що встановлений у смартфоні, дає змогу без проблем запускати найтоповіші ігри, програми, а також користуватися багатозадачністю без шкоди швидкості роботи. Цей чип так само славиться чудовою енергоефективністю, а оскільки позиціюється він, як середньоцінний — сам смартфон доступний кожному. Пам'яті 6 Гб оперативної та 128 Гб постійної, тому вимогливі користувачі не почуватимуться затишними.



| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 460 г |
| Висота | 174 мм |
| Ширина | 81.4 мм |
| Товщина | 18.9 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 250 000 |
| Операційна система | Android 12 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 13000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Формати аудіо | FLAC, APE |
| Формати відео | MP4, MKV, MOV, 3GP |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | 2K 30 FPS |
| Задня камера: | 12+8+0.3 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Діагональ екрану | 6.583 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Power Bank, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 7 599 ₴






