21000 мАч

Oukitel WP19 6.78" 8GB RAM 256GB ROM 21000мАч 64MP Night Vision 4G NFC IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00982
9 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP19 — найбільш автономний захищений смартфон у світі!
Це не просто революція, це щось фрикове, але реальне — захищений смартфон Oukitel WP19. Ця модель має величезний запас автономності, який надається завдяки акумулятору ємністю 21000 мА·год! Смартфон досить великий, а його вага злегка перевищує позначку в пів кілограма, але те, що такий смартфон на одному заряді може пропрацювати майже тиждень — абсолютний факт.
Oukitel WP19 виробляється з розрахунком на будь-яких, навіть максимально вимогливих користувачів. Процесор у смартфоні — Helio G95, він 8-ядерний і точно забезпечить гідну продуктивність у будь-яких програмах. 256 Гб постійної пам'яті, а також 8 Гб оперативної пам'яті — параметри неслабкі, як і акумулятор. NFC є, а ось бездротовою зарядкою модель не обзавелася, як і більшість смартфонів цього бренда.
Дисплей смартфона Oukitel WP19 Black можна назвати ідеальним для шанувальників подивитися фільм або для тих, хто використовує якісь програми, де важлива чіткість. Роздільна здатність FullHD+ і діагональ в 6.78 Дм — ось, що потрібно для комфортного серфінгу в інтернеті, навігації та багатьох інших завдань. IPS дисплей із частотою оновлення 90 Гц дає змогу досить комфортно працювати та розважатися, без винятків.


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 570 г |
| Висота | 178.1 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Основні | |
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Операційна система | Android 12 |
| Додатково | нічна зйомка |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 21000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | 4К, 30 FPS |
| Задня камера: | 64+8+2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2050 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G95 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Графічний адаптер | Mali-G76 MC4 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Датчик Холла, Сканер відбитку пальця, Геомагнітний датчик, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Power Bank, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 9 199 ₴










