
Oukitel WP21 6.78" 12GB RAM 256GB ROM 9800мАч 66W 64MP Night Vision 4G NFC IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00993
10 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP21 — тотальна перевага!
Закінчення 2022 року стало дуже "гарячим" на новинки зі світу смартфонів, особливо захищених. Адже як по-іншому пояснити появу Oukitel WP21? Цей захищений смартфон отримав абсолютно нестандартний для свого модельного ряду дизайн, а також максимальну кількість технологій, які доступні для цього класу техніки. Захищений смартфон Oukitel WP21 дасть Вам продуктивність, автономність, мультимедійність, камеру та багато іншого.

Oukitel WP21 обладнується дисплеєм, який підтримує частоту оновлення до 120 Гц. Що це таке, пояснювати не потрібно, адже всі ми розуміємо, що на такому дисплеї картинка буде максимально плавною та згладженою, без ривків. Водночас діагональ становить 6.78 Дм, а матриця IPS. Досить великий запас яскравості дасть змогу досягти комфортного використання за будь-яких навколишніх умов, і на практиці це дорого коштує.
Встановлений в Oukitel WP21 Black процесор Helio G99, і головна його фішка в суперавтонності, оскільки побудований він за 6-м техпроцесом. Цей чип легко запускає всі ігри, програми, а багатозадачність буде максимальною завдяки 12 Гб оперативної пам'яті! Вбудована пам'ять у об'ємі 256 Гб дасть можливість зберігати багато що, але окремий слот для карти пам'яті, крім 2 слотів для SIM-карток, — ось це бонус! І, звичайно ж, не варто забувати про акумулятор ємністю 9800 мА·год, який заряджається за допомогою швидкого заряджання — 66W!
Те, як виробниккупував над камерами — вражає. Основний модуль смартфона знімає фото з роздільною здатністю 64 МП і чіткість тут у пріоритеті. З відео записом так само особливих проблем немає, а ще є режим нічного запису — так, це трапляється в багатьох, але не багато хто вміє працювати з автоматичним фокусуванням! Ця камера має роздільну здатність 20 Мп і працює в парі з інфрачервоними датчиками підсвітки, тому немає жодних сумнівів у тому, що Вам це "зайде". Фронтальна камера 20-Мп, і це так само один із найкращих модулів на рівні.
Біля камер комфортно розмістився великий дисплей, який є допоміжним. Вся суть задуму в тому, щоб Ви могли дивитися час, гортати плеєр, або ж бачити вхідні дзвінки, якщо смартфон лежить екраном вниз. Настроювати дизайн циферблата, а також вхідні повідомлення можна з головного меню смартфона — це зручно. Така технологія вже реалізована в деяких захищених смартфонах, але водночас в Oukitel WP21 це зроблено максимально "дорого-багати".
Без сумніву, ця модель проривна. Використовується чудове залізо, топовий дисплей, дуже якісна камера та багато іншого. Є в смартфоні NFC, а ось бездротового заряджання за не найвищою традицією Oukitel — ні... Але загалом ця модель створена для активних людей, які хочуть не просто захищений "цегла", а повноцінний мультимедійний ґаджет для найрізноманітніших завдань!
Встановлений в Oukitel WP21 Black процесор Helio G99, і головна його фішка в суперавтонності, оскільки побудований він за 6-м техпроцесом. Цей чип легко запускає всі ігри, програми, а багатозадачність буде максимальною завдяки 12 Гб оперативної пам'яті! Вбудована пам'ять у об'ємі 256 Гб дасть можливість зберігати багато що, але окремий слот для карти пам'яті, крім 2 слотів для SIM-карток, — ось це бонус! І, звичайно ж, не варто забувати про акумулятор ємністю 9800 мА·год, який заряджається за допомогою швидкого заряджання — 66W!

Біля камер комфортно розмістився великий дисплей, який є допоміжним. Вся суть задуму в тому, щоб Ви могли дивитися час, гортати плеєр, або ж бачити вхідні дзвінки, якщо смартфон лежить екраном вниз. Настроювати дизайн циферблата, а також вхідні повідомлення можна з головного меню смартфона — це зручно. Така технологія вже реалізована в деяких захищених смартфонах, але водночас в Oukitel WP21 це зроблено максимально "дорого-багати".
Без сумніву, ця модель проривна. Використовується чудове залізо, топовий дисплей, дуже якісна камера та багато іншого. Є в смартфоні NFC, а ось бездротового заряджання за не найвищою традицією Oukitel — ні... Але загалом ця модель створена для активних людей, які хочуть не просто захищений "цегла", а повноцінний мультимедійний ґаджет для найрізноманітніших завдань!

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 398 г |
| Висота | 177.3 мм |
| Ширина | 84.3 мм |
| Товщина | 18.4 мм |
| Основні | |
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт зв'язку | CDMA, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9800 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера | 64 + 20 + 2 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Нічне знімання | Є |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Додатково | 120 Гц дисплей |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Helio G99 |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Power Bank, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 10 099 ₴










