
Ulefone Armor 15 5.45" 6GB RAM 128GB ROM 6600мАч 12MP 4G NFC IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00994
6 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ulefone Armor 15 — заточений під мультимедійність!
Захищений смартфон Ulefone Armor 15 (6+128 Гб) Black — унікальна модель, яка вийшла ідеальною в середньому ціновому сегменті для мультимедійних завдань. Всередину самого смартфона встановили бездротові навушники, які можуть заряджатися від самого пристрою. Це вкрай зручно, позаяк музика та "тиша" у Вас завжди із собою. Так само смартфон отримав два стереодинаміки над і під дисплеєм, тож шанувальникам музики ця модель точно підійде.
Попри своє мультимедійне позиціювання, смартфон Ulefone Armor 15 має справжній захист за стандартом IP69K. Вона дає йому занурюватися у воду та не отримувати жодних пошкоджень, так само можна падати на тверді поверхні та зберігати 100% працездатність. Корпус прогумований, товщина його становить 18.2 мм, а вага 346 г. Смартфон витримує досить жорсткі умови використання, з ним Ви можете без проблем перебувати в будь-яких місцях і отримувати зв'язок завжди.

Обладнується пристрій акумулятором ємністю 6600 мА·год, який дасть змогу майже 2 днів використовувати пристрій без підзаряджання. Процесор Helio G35 є хоч і бюджетним, але його основна перевага полягає в чудовому рівні енергоефективності. 8 ядер, що працюють на частоті в 2.3 ГГц, також дадуть змогу і в більшість ігор пограти, і навігація працює на цьому процесорі коректно. Пам'ять — 128 Гб постійна, 6 Гб оперативна, водночас 2 слоти для сім-карт перебувають окремо від слота під карту пам'яті!
Камер основних у смартфоні дві: 12 і 13 Мп. Знімають вони чудово, з урахуванням цінової категорії — питань немає взагалі. Фронтальну ж камеру встановили з роздільною здатністю 16 МП, що ще раз підкреслює мультимедійну складову. Відеосмартфон знімає чітко, авто фокус тут працює не гірше, ніж на флагманах. Та й загалом, девайс підходить для багатьох завдань, включно з робочими моментами.
Схожі телефони (кнопкові) вже існують, але щоб вставити навушники прямо вглиб смартфона — такого ще не було. Ulefone Armor 15 (6+128 Гб) Black — це чудова модель сучасності, яка подарує Вам багато що. NFC тут є, працює на найновішій операційній системі Android 12, тому й у роботі вона тільки тішитиме. Тут стереозвук, тут багато пам'яті, а головне — ціна не виходить за межі наявності.
Камер основних у смартфоні дві: 12 і 13 Мп. Знімають вони чудово, з урахуванням цінової категорії — питань немає взагалі. Фронтальну ж камеру встановили з роздільною здатністю 16 МП, що ще раз підкреслює мультимедійну складову. Відеосмартфон знімає чітко, авто фокус тут працює не гірше, ніж на флагманах. Та й загалом, девайс підходить для багатьох завдань, включно з робочими моментами.
Схожі телефони (кнопкові) вже існують, але щоб вставити навушники прямо вглиб смартфона — такого ще не було. Ulefone Armor 15 (6+128 Гб) Black — це чудова модель сучасності, яка подарує Вам багато що. NFC тут є, працює на найновішій операційній системі Android 12, тому й у роботі вона тільки тішитиме. Тут стереозвук, тут багато пам'яті, а головне — ціна не виходить за межі наявності.| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 346 г |
| Висота | 170.2 мм |
| Ширина | 79.6 мм |
| Товщина | 18.2 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ulefone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | CDMA, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Операційна система | Android 12 |
| Додатково | Навушники, які " ховаються" в корпусі |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Формати аудіо | AAC, APE, AMR, FLAC, MP3, WAV, M4V |
| Формати відео | MKV, MOV, 3GP, MP4, AVI |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 12+13 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 295 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G35 |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 6 699 ₴










