
Oukitel WP15S 6.52" 4GB RAM 64GB ROM 15600мАч 20MP 4G NFC IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00999
6 699 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP15S — найбільш бюджетний автономний смартфон!
Виробник зробив дуже правильний хід — випустив у стильному флагманському корпусі з великим запасом акумулятора смартфон, куди встановив простий процесор і відповідну ціну. Так, у 2022 році це найбільш автономний і найдоступніший водночас смартфон з акумулятором ємністю 15600 мА·год. З урахуванням усіх характеристик смартфона та його енергоспоживання, можна сказати, що ця модель приблизно 5 днів пропрацює на одному заряді.
Що стосується продуктивності, в Oukitel WP15S (15600 мА·год) Black вона в кілька разів нижча, ніж у старшої версії. Процесор тут Helio P22, який має 8 ядра. Він загалом здатний забезпечувати Вас запуском усіх застосунків, так що для тих, хто шукав автономний і недорогий смартфон — цей варіант ідеальний. Пам'яті вбудованої 64 Гб, оперативної 4 Гб — для комфортної роботи точно вистачить.
Ця модель має основне призначення — бути автономною. Продуктивність у цій моделі відіграє другу роль. Тож якщо Вам потрібен міцний смартфон, який можна і у воду занурити, і на камені кинути — це саме те. Так, мандрівники, працівники різних підприємств пов'язаних із шумом і пилом, будівельники й не тільки — усім такий апарат підійде, адже має міцний корпус і гучний динамік, який можна почути скрізь.


| Дзвінки | |
|---|---|
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кольоровий екран | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Задня камера | 20+2+0.3 Мп |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Ємність акумулятору | 15600 мА/год |
| Основні | |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| ОС | Android |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Бали Antutu | 115 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 23.8 мм |
| Висота | 178.2 мм |
| Вага | 485 г |
| Ширина | 86.2 мм |
- Ціна: 6 699 ₴










