
Doogee S96 GT 6.22" 8GB RAM 256GB ROM 6350мАч 48MP Night Vision 4G IP68 IP69K NFC Android12 Orange
- Немає в наявності
- Код: 01004
9 699 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Захищений смартфон Doogee S96 GT — покращена версія всіма улюбленого тонкого ґаджета з нічним зніманням. Корпус не перетерпів жодних змін, він, як і раніше, має дуже яскравий і гідний вигляд! Він має такий самий гарний захист від ударів і води за стандартом IP69K, що дає змогу без проблем юзати його "як потрапило". Doogee S96 GT (8+256 Гб) — сучасний продуктивний броник на всі випадки життя.
Змінили у версії Doogee S96 GT процесор: тепер тут встановлений Helio G95, який здатний на запуск найбільш топових ігор і застосунків. Він легко забезпечує плавну працездатність системи, даючи змогу Вам отримувати комфорт і швидкодію. Разом із 8 Гб оперативної пам'яті ця модель просто "літає", без варіантів. Постійної пам'яті 256 Гб, а акумулятор отримав ємність 6350 мА·год — ну чи не диво?!
Має смартфон основною фішкою у формі нічного фотографування. Два інфрачервоні датчики дають змогу смартфону бачити за повного браку освітленості в монохромному спектрі. Це дає змогу як фотографувати, так і на відео знімати різні моменти з життя. Для такого типу знімання відведена 20-Мп камера. Також є можливість бездротового заряджання, а ще є безконтактна оплата за допомогою NFC модуля.

Смартфон Doogee S96 GT — гідний захищений смартфон із дуже непоганим рівнем стійкості до різних пошкоджень. Він надійний, має чудове залізо та не менш цікаву функціональність у плані додаткових функцій. Ви точно залишитеся задоволені цим пристроєм, 100%.| Дзвінки | |
|---|---|
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.22 дюйм |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Функції камери | Спалах |
| Спалах | Світлодіодна |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео: | 4K, 30 FPS |
| Задня камера: | 48 + 20 + 8 + 2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Ємність акумулятору | 6350 мА/год |
| Основні | |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| ОС | Android |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Виробник | Doogee |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Бали Antutu | 330 000 |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Можливість знімання в повній темряві завдяки 2 інфрачервоним датчикам. |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G95 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Модель процесора: | Helio G95 |
| Графічний адаптер | Mali-G76 MC4 |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 170.5 мм |
| Вага | 310 г |
| Ширина | 82.5 мм |
- Ціна: 9 699 ₴

