
AGM H5 6.517" 4 GB RAM 64 GB ROM 7000 мАг 48MP 4G NFC IP68 IP69К Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01009
11 249 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AGM H5 — лідер у своєму класі.
Виробництво захищеного смартфона AGM H5 (4+64 Гб) Black було викликане декількома чинниками: успіхом моделі попередньої, а також дуже добрим пропонуванням загалом за співвідношенням ціна/продуктивність. Ця модель, AGM H5 — ідеальний варіант для тих, хто шукає недорогий і максимально надійний захищений смартфон із функцією нічного знімання.

Так, знімати в повній темряві смартфон може завдяки інфрачервоній підсвітці, яка є на задній панелі. Роздільна здатність камери для таких цілей — 20 Мп, і на відстані до 3 метрів можна зняти дійсно дуже чіткий кадр — такого в конкурентів за ціною просто не знайти! Для знімання вночі потрібно просто зайти у відповідний режим на смартфоні та автоматика зробить усе за Вас!

Обладнаний смартфон AGM H5 Black процесором Helio P35, який має 8 ядер і високу частоту на 2.3 ГГц. Його переваги в енергоефективності, а також достатньої продуктивності для роботи у всіх застосунках — гри так само деякі топові він легко запускає. Пам'яті в цій версії 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної, що однозначно непогано. Акумулятор ємністю 7000 мА·год — у компанії AGM таке трапляється досить рідко, так що це великий успіх!
Компанія AGM себе дуже добре зарекомендувала в плані захищеності своїх пристроїв. Розбити або "утопити" смартфон AGM H5 буде складно, оскільки стандарт захищеності IP69K себе виправдовує на всі 100%. Смартфон не боїться різких перепадів температур, він чудово поводиться в плані ударостійкості, і загалом — чудовий варіант для шанувальників "покоряти вершини", щоб це неантажлося!

Є в смартфоні підтримка безконтактної оплати за допомогою NFC модуля, є навіть 3.5-мм роз'єм для навушників! Так, цей смартфон став одним із перших, хто отримав найновішу операційну систему Android 12, відповідно працює система дуже плавно, безпека також на місці. А ще в смартфоні 48-Мп основна камера, завдяки чому знімає він чудово та у своєму класі приділяє багатьох!


| Екран | |
|---|---|
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.517 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрана | Corning Gorilla Glass |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Задня камера | 48 + 20 + 2 Мп |
| Більше: | Знімання в повній темряві завдяки інфрачервоним датчикам |
| Запис відео: | FullHD 30 FPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Основні | |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Виробник | AGM |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| ОС | Android |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Операційна система | Android 12 |
| Додатково | Клас захисту: IP68; IP69К |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio P35 |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Габаритні розміри | |
| Товщина | 23 мм |
| Вага | 360 г |
| Ширина | 85.5 мм |
| Висота | 176.15 мм |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гучний зв’язок | True |
| Індикація подій | True |
| Подвійне фотокамера | True |
| Використання USB-ноховувача | True |
| Обмін між SIM-карткою та внутрішньою пам'яттю | True |
| Пошук за телефонною книгою | True |
- Ціна: 11 249 ₴







