
AGM H5 Pro 6.517" 8GB RAM 128GB ROM 7000мАч 4G 48MP Night Vision Camera NFC Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01010
11 199 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний захищений смартфон — AGM H5 Pro!
Захищений смартфон AGM H5 Pro (8+128 Гб) Black — справжній король вечірок. Ця модель отримала захист за стандартом IP69K, тому використовувати її на пляжі, у лісі та не тільки буде цілком виправданим заняттям. Ця модель обладнується величезним динаміком, який видає 3.5W потужності звуку! Водночас навколо нього є підсвітка різними кольорами, що ми вже бачили в моделі кнопкової від AGM — має крутий вигляд!




| Дзвінки | |
|---|---|
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Режим польоту | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Діагональ екрану | 6.517 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрана | Gorilla Glass 5 (Захист екрана загартованим склом) |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Функції камери | Спалах |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Задня камера | 48 + 20 + 2 Мп |
| Додаткові | Клас захисту: IP68; IP69К |
| Запис відео: | FullHD |
| Більше: | Знімання в повній темряві завдяки інфрачервоним датчикам |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Ширина | 85.5 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Висота | 175.15 мм |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Ємність акумулятору | 7000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Основні | |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| ОС | Android |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Виробник | AGM |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Геомагнітний датчик, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
- Ціна: 11 199 ₴



