
Blackview BV9200 6.6" 8GB RAM 256GB ROM 5000мАч 50MP 4G IP68 IP69K MIL-STD-810G NFC Android12 Orange
- Немає в наявності
- Код: 01013
9 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV9200 — ультимативний захищений смартфон
Blackview BV9200 (8+256 ГБ) Black — це повноцінний захищений смартфон із дуже вдалими характеристиками. Води та ударів корпус не боїться, адже він повністю прогумований. Дизайн витримали у фірмовому стилі, який багатьом сподобається. Також варто велику увагу приділити деталям, які стосуються характеристик, адже тут дуже багато цікавих фішок. Наприклад — невеликий світловий індикатор пропущених повідомлень, що міститься біля камер ззаду.
Параметри для будь-яких завдань
Процесор Helio G96 здатний дати чудову продуктивність, водночас акумулятор ємністю 5000 мА·год дав змогу досягти невеликої товщини корпусу. Основна фішка моделі в плані акумулятора — швидке заряджання на 66W. Вона здатна зарядити смартфон менш ніж за годину! Також позначимо, що Blackview BV9200 Black став першим захищеним смартфоном із бездротовою зарядкою, потужність якої 30W!
З мультимедіа все гаразд.Смартфон обладнується двома динаміками для відтворення звуку, а програмна оптимізація зроблена компанією Harman. Це дає досить об'ємний і якісний звук, якого вистачить і для комфортної гри, і для перегляду відео. Так само тут 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті — цих параметрів вистачить для того, щоб Ви ні в чому собі не відмовляли. Водночас є 3-компонентний слот: 2 для сім-карток, і окремо є для карти пам'яті!
Революційний дисплей 120 Гц!
Так, IPS-матриця встановлена з частотою оновлення зображення 120 Гц. Це багато про що говорить. Плавність зображення тут чудова, немає жодних сумнівів у тому, що цей девайс буде одним із найкращих у плані якості картинки. Роздільна здатність матриці FullHD+, а діагональ становить 6.6 Дм. До речі, цей смартфон є одним із перших, де дисплей захищений склом Gorilla Glass 5 — воно дуже міцне та практично не дряпається у звичайних умовах експлуатації.
Камера для справжніх поціновувачів.
50-Мп модулі камери в смартфонах Blackview ще на початку 2022 року показали себе чудовим способом. Зараз цей самий модуль завдяки співпраці з компанією ArcSoft став на стільки крутим, що його можна назвати одним із найкращих серед сегмента захищених смартфонів. Чіткість і стабілізація — все це є, і працює на 100% добре. Також у смартфоні є ширококутний об'єктив із камерою на 8 МП — це дійсно вдалий смартфон для сучасних і активних!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Більше: | 120 Гц частота оновлення дисплея, стереозвук |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 50 + 8 + 0.3 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Нічне знімання | Немає |
| Тепловізор | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174.45 мм |
| Ширина | 81.8 мм |
| Товщина | 13.6 мм |
| Вага | 310 г |
- Ціна: 9 199 ₴

