
Oukitel RT3 8" 4GB RAM 64GB ROM 5150мАч 16MP IP68 IP69K Android12 Gray
- Немає в наявності
- Код: 01028
6 299 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel RT3 (4+64 Гб) Gray — компактний захищений планшет.
Популярність сегмента захищених планшетів різко зросла у 2022 році з зрозумілих причин. Говорячи про Oukitel RT3, варто розуміти, що це фактично унікальний продукт, який має досить скромні габарити, але водночас чудово захищений від води та ударів — саме ці чинники найчастіше псують техніку в польових умовах використання. Захист тут за стандартом IP68, тому жодних сумнівів у надійності немає.
Зручний і функціональний планшет.
Oukitel RT3 отримав дисплей, діагональ якого 8 Дм. Роздільна здатність цієї матриці HD, сама ж вона виготовлена за технологією IPS — іншого й очікувати не варто. Дисплей яскравий, і нехай для мультимедійних цілей Вам можливо буде не хапати плавності — все ж цей ґаджет купується не для таких цілей. Вага планшета 538 г, а товщина корпусу 14 мм — це справді вдалий і ергономічний ґаджет, який помітно відрізняється від попередніх моделей.

Які технології використовуються?
Насамперед варто розуміти — тут є і Wi-Fi, і Bluetooth, але найбільший плюс — це наявність GPS-модуля. У планшет можна встановити або 2 сім-картки, або одну сім-картку та карту пам'яті на вибір. Гарний гучний звук так само забезпечили. Планшет фактично може робити все те, що й будь-який гарний смартфон, тільки ось головна його фішка якраз у багатозадачності під час вибору локації для використання.

Камера та залізо.
Процесор Helio P22 вже нікого не дивує, це так. Але його дійсно вистачає для стабільної роботи системи, і для бюджетного ґаджета це виходить на перший план. Пам'яті встановлені 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної. Акумулятор на 5150 мА·год — небагато, але все ж з урахуванням невеликого дисплея це нормально. 16-Мп камера знімає добре, знімки дійсно мало відрізняються від попередньої моделі з цінником удвічі більше, і це важливий момент.

Дуже вдалий, вельми захищений!
Планшет Oukitel RT3 (4+64 Гб) Gray може виконувати багато різних завдань, це факт. Водночас є в ньому навіть можливість підзаряджання інших пристроїв за допомогою технології OTG. Нехай швидкість заряджання не велика, але для критичних ситуацій це може стати вирішальним чинником. Цей планшет дуже стійкий до різних пошкоджень, він добре справляється з різними застосунками та транспортування його не буде складною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Захищеність | IP68/IP69K |
| Інтерфейс | Type-C, Аудіо 3,5 мм |
| Операційна система | Android 12, Android 12.0 |
| Розблокування обличчям | Є |
| Bluetooth | Bluetooth 5 |
| NFC | немає |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1200х800 |
| Тип екрана: | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 136.6 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 538 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Касаний | 10 |
| Модель процесора | Helio P22 |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 8.0 |
| Інші функції та особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Вдаропробний корпус, Водонепроникний корпус, Пилізитний корпус, Стійкість до подряпин |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 64.0 |
| Графічний чипсет планшета | PowerVR GE8320 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований динамік | True |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Вбудований мікрофон | True |
| Довжина: | 209 мм |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 6 299 ₴

