
Ulefone Power Armor 18T 6.58" 12GB RAM 256GB ROM 9600мАч 108MP 4G 5G NFC IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01034
20 699 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Power Armor 18T — смартфон із майбутнього.
Захищений смартфон Ulefone Power Armor 18T (12+256 Гб) Black — дуже цікавий щодо заліза ґаджет. Він вміє дуже багато, водночас має топовий процесор і величезну кількість переваг пов'язаних із сучасними модулями. Стандарт захисту у смартфона Ulefone Power Armor 18T — IP69K, та й загалом суджений за тим, на скільки якісно зібраний смартфон, запитань з ударами та водою до нього не буде.
Дійсно, смартфон отримав практично максимальне залізо, доступне в сегменті захищених смартфонів. Це процесор Dimensity 900, 256 Гб пам'яті й 12 Гб оперативної пам'яті — це перший дійсно смартфон, який має таку міць. Працює все на ОС Android 12, і до швидкості її роботи не може бути. Смартфон легко відкриває будь-які ігри та програми, у нього немає питань із багатозадачністю — все йому "за зубів".

Ulefone Power Armor 18T здивував своїм дисплеєм, адже це один із перших у світі броників з IPS-матрицею, яка отримала частоту оновлення 120 Гц! Тут дуже високий рівень плавності перелисування сторінок, зображення не має жодних затримок і має це по-фагманськи. Діагональ на 6.58 Дм підійде для мультимедіа, а запас максимальної яскравості, на скільки величезний, що побачити можна все, що потрібно навіть у найбільш сонячний день.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | PLS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 900 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G68 MC4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 108 + 5 + 5 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Тепловізор | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175.2 мм |
| Ширина | 83.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Вага | 409 г |
- Ціна: 20 699 ₴










