
Ulefone Armor 17 Pro 6.58" 8GB RAM 256GB ROM 5380мАч 108MP 4G IP68 IP69K NFC Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01038
9 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 17 Pro — є все й навіть більше.
Захищений смартфон Ulefone Armor 17 Pro (8+256 Гб) Black — дуже цікава модель, якщо коротко пробігтися за характеристиками. Певна річ, основне позиціювання смартфона відбувається в плані захищеності. Тут стандарт захисту IP69K, тому практично ніяк не вдасться пошкодити корпус у звичайному режимі використання. А ось параметри та продуктивність — ось це вже цікаво.
Смартфон працює під керуванням процесора Helio G99, який побудований за 6-нанометровим техпроцесом. Це дає чудову економію енергії, а також чудову продуктивність. 8 ядер, чудова продуктивність — і це ще не все. Оперативної пам'яті в смартфоні 8 Гб, постійної 256 Гб, а акумулятор має ємність 5380 мА·год. Ці параметри більш ніж вистачає для будь-яких активностей, щоб Ви неноважили спробувати!

У смартфоні Ulefone Armor 17 Pro (8+256 Гб) Black є нічне знімання, яке можливе завдяки 2 датчикам інфрачервоного підсвічування. Знімає досить чітко, немає запитань як за авто фокусом, так і за якістю монохромного знімка. Є модуль NFC, а також є підтримка бездротової зарядки. Також у смартфоні 120-Гц дисплей, який чудово працює й передає дуже згладену картинку — такого серед захищених смартфонів ще не було.

Дисплей смартфона має діагональ 6.58 Дм, а його роздільна здатність становить 2408х1080 пікселів. Дуже яскраве та дуже якісне передавання кольору — це те, що супроводжуватиме Вас повсюдно. Камера з роздільною здатністю 108 МП дає змогу знімати дуже здорово. По суті, якість фото та відео з цієї моделі практично найкраща з усіх броників 2022 року. Знімати відео в 4К можна зі прийнятним рівнем чіткості, а в FullHD смартфон зовсім робить "чудеса".

Дивовижно те, що виробник зробив Ulefone Armor 17 Pro порівняно доступним. Ця модель чудова як у плані мультимедіа, так і захисту. А якщо подивитися на стриманий класичний дизайн — це дійсно привабливий і показний ґаджет, який точно можна радити кожному.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Додатково | 120 Гц дисплей |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 108 + 20 + 2 Мп |
| Запис відео: | 4K |
| Нічне знімання | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Геомагнітний датчик, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.7 мм |
| Ширина | 80.4 мм |
| Товщина | 12.5 мм |
| Вага | 290 г |
- Ціна: 9 199 ₴









