
Ulefone Power Armor 19 6.58" 12GB RAM 256GB ROM 9600мАч 108MP 4G IP68 IP69K NFC Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01048
11 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Power Armor 19 — просто ідеальний.
Говорячи про можливості, які дає Ulefone Power Armor 19 (12+256 Гб) Black — вони безмежні. Це один із декількох захищених смартфонів початку 2023 року, які отримали просто ідеальне співвідношення ціни/продуктивності/захищеності. Корпус серйозно захищений з усіх боків: вода або удари, температури або пил — неважливо! Весільний прогумований корпус — те, що потрібно для активних умов використання.

Процесор Helio G99 — основна відмінність цієї моделі від попередньої. Завдяки цьому процесору продуктивність сильно не зменшулася, а ось ціна інтертесна. Процесор у зв'язці з 12 Гб оперативної пам'яті видає серйозний результат: Ви можете запускати все що завгодно на максимальних параметрах графіки! Вбудованої пам'яті 256 Гб — чудовий параметр, якого вистачить надовго і для великої кількості файлів.


Що таке частота оновлення знають багато хто, але як на практиці це реалізовано? Дисплей цієї моделі має частоту оновлення 120 Гц, діагональ його 6.58 Дм, а роздільна здатність — природно, FullHD+. Плавність під час роботи в іграх, під час перелискування соціальних мереж це те, що потрібно для повноціннішого сприйняття картинки. Це важливо, і це з'явилося в цій моделі серед перших у світі захищених смартфонів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц, інфрачервоний термометр |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Задня камера: | 108 + 8 + 5 Мп |
| Запис відео: | 4K, 30 FPS |
| Нічне знімання | Є |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пульсометр, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175.2 мм |
| Ширина | 83.4 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Вага | 409 г |
- Ціна: 11 599 ₴










