
Oukitel WP23 6.52" 4GB RAM 64GB ROM 10600мАч 13MP 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01065
4 649 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel WP23 — автономний, захищений смартфон!
Відомий дизайн смартфона Oukitel WP23 (4+64 Гб) Black простежується ще від дуже популярної моделі, яка була випущена кількома роками раніше. Цей смартфон змінився, отримав краще характеристики, а також більший обсяг акумулятора. Це, як і раніше, чудовий захищений смартфон за стандартом IP69K, який не боїться жодних випробувань: вода, удари, пил і бруд — все це не страшно.

У наш час захищені смартфони з великим акумулятором мають велику популярність, тому виробник зробив свій доступний ґаджет з акумулятором 10600 мА·год. Такого запасу без проблем вистачає на 2.5-3 дні звичайного використання, тому потреба в Power Bank-ах відпадає. Є також функція реверсивного заряджання, завдяки чому можна зарядити інший смартфон або планшет — зручно.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал, Скло, Полікарбонат |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 13 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Задня камера: | 13 + 2 Мп |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 359 г |
| Висота | 171 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Процесор | MediaTek Helio P35 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2300 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок, MP3-мелодії |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень |
| Доступ в інтернет | GPRS, WAP, LTE |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Type-C, USB, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | MMS, EMS, SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, GPS, Galileo, Beidou |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Аудіоплеєр, Гіроскоп, Ліхтарик, Датчик освітленості, Пилозахисний корпус, Відеоплеєр, Датчик наближення, Акселлерометр, Диктофон, Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 4 649 ₴







