
Oukitel RT6 10.1" 8GB RAM 256GB ROM 20000мАч 16MP 4G IP68 IP69K Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01079
9 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel RT6 — продуманий.
Захищений планшет Oukitel RT6 (8+256 Гб) Black виробляється в тому ж корпусі, що й модель RT2, яка здобула популярність завдяки великому акумулятору та чудовій стійкості до ударів. Корпус планшета Oukitel RT6 точно такий самий надійний і міцний, захищений за стандартом IP69K, тому будь-які випробування у воді або удари йому ні по чому. На задній панелі з'явилися отвори для кріплення підставки — це і є єдина візуальна відмінність від попередніх моделей.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | МТ8788 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Матеріал корпусу | Метал, пластик, полікарбонат, Скло |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Тип екрана: | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 167.8 мм |
| Ширина | 249.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Вага | 1030 г |
- Ціна: 9 999 ₴










