
Blackview Active 8 10.36" 6GB RAM 128GB ROM 22000мАч 13MP 4G IP68 IP69K Android13 Orange
- Немає в наявності
- Код: 01087
7 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Помаранчевий |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Модель процесора | Unisoc T616 |
| Мультитач екран | Так |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, GPRS, Wi-Fi |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Запис відео: | FullHD |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Пилозахисний корпус, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 165.8 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Вага | 976 г |
| Довжина | 256.3 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MP1 |
| Тип екрана: | IPS |
| Кількість кольорів екрана | 16 Мільйонів кольорів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 128.0 |
- Ціна: 7 999 ₴



