
Oukitel K16 Mini 3.5" 8GB RAM 128GB ROM 3050мАч 48МP 4G NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01102
5 749 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Oukitel K16 Mini — це смартфон, конкурентів у якого немає, адже тільки подивившись на дизайн можна зрозуміти — це щось особливе.
Смартфон Oukitel K16 Mini позиціюється брендом, як досить компактний представницький девайс, і таким він по-факту і є. Маючи невелику товщину, ця модель чудово поміщається в кишеню, сумку та в будь-які інші місця, де Ви транспортуватимемете пристрій. Задня панель має вставку з екошкіри, що надає дороги, та й за відчуттями дуже приємно. Захисту від води або ударів у цьому пристрої немає.
Новий смартфон отримав і нову операційну систему — Android 13. Вона добра у всьому, практично не має вад або проблем із безпекою. Невеликий за розмірами смартфон обладнується 8-ядерним процесором MTK8788, який здатний відтворювати досить багато застосунків, а з урахуванням невеликої роздільної здатності дисплея — ще й гри. "Свій" пам'яті в смартфоні 128 Гб, оперативної ж 8 Гб — вельми солідно, як для доступного смартфона. Акумулятор ємністю 3050 мА·год для такого компакта підходить ідеально, оскільки з ним смартфон працює з ранку та до пізнього вечора без проблем.
Поняття "компактний" у цьому разі підкріплюється дисплеєм діагоналлю 3,5 Дм — у масовому виробництві таких смартфонів немає вже понад 5-7 років, але компанія Oukitel вирішила відродити цю категорію. Дисплей IPS має роздільну здатність 1280х720 пікселів, і на такому невеликому дисплеї це дає змогу отримати ідеально чітку картинку, де щільність пікселів не відрізняється від флагманських пристроїв. Фронтальна камера розміщена окремо — над екраном, тому що місця навколо дисплея вистачає через стандартне співвідношення сторін 16:9.
Основний модуль камери має роздільну здатність 48 Мп, водночас на задній панелі він один. Так, класичний смартфон виготовлений у всьому — це видно по кожній стороні корпусу. Знімає камеру більш ніж добре, вона й відео пише в роздільній здатності FullHD, з непоганою чіткістю. Численність додаткових режимів знімання Ви тут не знайдете, зате в основних режимах смартфон показує себе чудово. Фронтальна камера хоч і проста, але в добрих умовах освітленості, на подив, робить дуже чіткі селфі.
Oukitel K16 Mini — гідний бюджетний смартфон у компактному форм-факторі, який без проблем поміститься в будь-якій кишені та не створюватиме незручностей. Ця модель практично не має конкурентів, тому кожен користувач спочатку має розуміти — це дійсно те, що він шукав довгі роки.






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Операційна система | Android 13 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 3.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio Р60 |
| Кількість ядер | 8 |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Диктофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120.5 мм |
| Ширина | 58.5 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Вага | 190 г |
- Ціна: 5 749 ₴







