
Doogee T30 Ultra 11" 12 GB RAM 256 GB ROM 10800 мАг 16MP 2К 4G Android13 Blue
- Немає в наявності
- Код: 01153
8 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Блакитний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип екрана: | IPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 168 мм |
| Товщина | 7.6 мм |
| Вага | 539 г |
| Мультимедіа | |
| Запис відео: | 2К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 16 |
| Інші функції та особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселерометр, Face ID |
| Мультитач екран | True |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 256.0 |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Вбудований динамік | True |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Довжина: | 256.5 мм |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 8 299 ₴





