
Oscal Spider 8 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 13000мАч 13MP 4G IP68 IP69K Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01155
7 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення






2. Камера 16МП дасть змогу зафіксувати найкращі миті вашої подорожі.
3. Орієнтуйтеся в будь-якій місцевості завдяки вбудованій навігаційній підтримці.
4. Насолоджуйтеся чітким і потужним звуком без потреби під'єднання додаткових пристроїв.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oscal |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 251.3 мм |
| Ширина | 170.1 мм |
| Вага | 854 г |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Інтерфейс | Type-C |
| Тип екрана: | IPS |
| Мультимедіа | |
| Запис відео: | FullHD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 2000 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 GB |
| Діагональ екрана | 10.1 дюйм |
| Тип сенсорного екрана | Емктний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Додаткова служба | Інструменти, Налаштування, Встановлення програм |
| Модель процесора | Unisoc T616 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Система A-GPS | True |
| Фотоапарат | Фронтальна і Тилова |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 16 |
| Автоматичний поворот екрана | True |
| FM-радио | True |
| Ємність акумулятору | 13000 мАч |
| Можливості підзарядки від USB | True |
| Інші функції та особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Вдаропробний корпус, Водонепроникний корпус, Пилізитний корпус, Сканер відбитка пальця, Стійкість до подряпин, Акселерометр, Швидка зарядка, Face ID |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Гума |
| Товщина | 14.9 мм |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
| Мультитач екран | True |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi , Bluetooth |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Об’ єм вбудованої пам’ яті | 128.0 |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Робота в режимі телефона | True |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | True |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1200 |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Вбудований мікрофон | True |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Екран | |
| Графічний чипсет планшета | Mali-G57 MP1 |
- Ціна: 7 799 ₴










