
Blackview A200 Pro 6.67" 12 GB RAM 256 GB ROM 5050 мАг 108MP 2K 120 Гц 4G NFC Android13 Purple
- Немає в наявності
- Код: 01174
9 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview A200 Pro — такого ми ще не бачили!
Компанія Blackview вирішила спробувати себе в ролі виробника ексклюзивних моделей, і їх смартфон Blackview A200 Pro (12+256 Гб) Black якраз із таких. Це вперше, коли смартфон отримав чудові характеристики, багато сучасних рішень із дизайну, а також допустиму вартість. Має водночас тонкий корпус із дуже гарною якістю складання, а також дорогими матеріалами. До речі, це перший смартфон Blackview зі сканером відбитків пальців у дисплеї!


Вам не здалося — у смартфоні Blackview A200 Pro (12+256 Гб) дійсно встановлена AMOLED-матриця діагоналлю 6.67 Дм. До того ж скло в кутах округлене, цю технологію прозвали "екран-водоспад", і серед конкурентів подібних смартфонів було одиниці. Водночас і частота оновлення 120 Гц дає додаткову перевагу для користувача — користуватися цією моделлю стало дійсно приємно. Які фішки в такого дисплея? Основна — чудове передавання кольору та глибокий чорний колір, а ще великий запас яскравості підсвітки для того, щоб навіть у сонячну пору доби зображення читалося ідеально.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Рожевий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | 120 Гц дисплей, сканер відбитків пальців у дисплеї |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5050 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 108+8+2 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.23 мм |
| Ширина | 73.6 мм |
| Товщина | 8.55 мм |
| Вага | 196 г |
- Ціна: 9 399 ₴










