
RugGear RG160 2.4" 1800 мА·год 0.3MP 2SIM IP68 Android Black
- Немає в наявності
- Код: 01186
1 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений RugGear RGBB
RugGear RG160 Black — абсолютно цікавий захищений телефон, хоча правилаше його називатиме смартфоном, адже працює він на Android з урізаною функціональністю. Візуально цю модель можна сплутати зі звичайними кнопковими "дзвінками": компактний розмір, такий самий дисплей, а ще повноцінна клавіатура! Товщина корпусу RugGear RG160 Black становить 18 мм, а вага 141 г — цілком собі скромні характеристики, з урахуванням досить великої функціональності, порівнюючи зі звичайними кнопковими телефонами на Java. Клавіатура досить зручна, прогумована та чудово підійде кожному для швидкого набору номера або повідомлень.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RugGear |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Mini SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту | IP68 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | QVGA |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek МТ6572М |
| Відеопроцесор | Mali-400 MP |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Диктофон, Ліхтарик |
| Ліхтарик | Є |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 141 г |
- Ціна: 1 499 ₴










