
Blackview BV9300 Pro 6.7" 12GB RAM 256GB ROM 120Гц 15080мАч 64MP 4G IP68 IP69K NFC Android 13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01223
10 949 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV9300 Pro
Компанія Blackview часто тішить нас хітами продажів, і вже захищений смартфон Blackview BV9300 Pro (12+256 Гб) Black точно з таких. Ця модель пішла від відомого автономного смартфона, де на вибір можна було взяти версію або з великим ліхтариком, або лазерним далекоміром. У цій версії — тільки ліхтарик, хоча задня панель тепер отримала додатковий дисплей. Загалом, смартфон не втратив своєї захищеності за стандартом IP69K, але став трохи цікавішим і сучаснішим, за ті ж адекватні гроші.

У смартфоні Blackview BV9300 Pro реалізували багато цікавих фішок, одна фірмова графічна оболонка Doke OS 4.0 чого коштує! Працює пристрій вкрай плавно та розмірено, без глюків та іншого. Яскравий ліхтарик на 100 Люмен дає змогу освітлювати перед собою шлях, а великий акумулятор на 15080 мА·год — працювати понад 3 дні на одному заряді. Так, вага смартфона 525 г не сприяє ергономічному використанню за допомогою однієї руки, але ж і Ви розумієте, що купуєте і для якої мети.

Діагональ дисплея на задній панелі становить 1.3 Дм, а роздільна здатність 360х360 пікселів. Він яскравий, з можливістю виведення різної інформації. Так само Ви бачитимете вхідні дзвінки або повідомлення — це зручно. Дисплей глибоко втопплений у корпус, над ним є металевий шар захисту, тому щодо його розбиття можна не турбуватися. На відміну від попередньої моделі, дизайн смартфона можна оцінювати на сходинку вище — другий дисплей це сучасно, і до цього компанією Blackview технологія не особливо використовувалася.

Процесор Helio G99 не стали змінювати з попередньої моделі, він цілком влаштовує виробника, так само як і користувачів. Завдяки гарному рівню продуктивності цей смартфон може і в ігри пограти, і в соціальних мережах працювати, і багато іншого на легці. Адже оперативної пам'яті 12 Гб — вистачає для найважчих застосунків. Вбудована пам'ять — 256 Гб, карти пам'яті підтримуються та встановити їх можна в другий слот замість сім-карти. NFC є, заряджається водночас смартфон від 33W блока за 3 години — вельми комфортно.

Дисплей смартфона має діагональ 6.7 Дм, роздільну здатність FullHD+, а також частоту оновлення 120 Гц. Все добре в теорії, але на практиці — ще краще! Матриця дуже яскрава, насичена, вона точно краща від конкурентів багато в чому. Особливо тішить брак ефекту желейності. А ось камера на 64 Мп — те, що потрібно. Цей модуль компанія "прокачала" чудово, він не вперше встановлюється в смартфони Blackview і вони знають, як із цим працювати. Відео знімає чудово, є електронна стабілізація. До світлин так само немає претензій. Одним словом — смартфон мультимедійний, красивий і захищений. Єдине — потрібно впоратися з габаритами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Яскравий ліхтарик, другий дисплей |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810H |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2388х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Ні |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 15080 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64 + 8 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Ні |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Режим захисту зору, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 184.6 мм |
| Ширина | 85.6 мм |
| Товщина | 22.8 мм |
| Вага | 525 г |
- Ціна: 10 949 ₴




