
Doogee R20 10.4" 8GB RAM 256GB ROM 21600 мАч 50MP IP68 IP69K Android13 Green
- Немає в наявності
- Код: 01230
9 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee R20 — чудовий автономний планшет.

Захищений планшет Doogee R20 (8+256 Гб) Black — нова модель, якій потішили на початку 2024 року. Це не перший такий продукт у лінійці компанії, досвід уже був, тому ця модель вийшла дуже продуманою та збалансованою. Захищеність за стандартом IP69K дала змогу перебувати планшету у воді, він не боїться так само ударів у разі падінь. Має вигляд пристрій цілком сучасний, не кидок — ідеальний дизайн для робочої "човники".

Чим же потішив виробник усередині свого девайса? Тут міститься процесор Helio G99 — чудовий вибір, який дав змогу планшету працювати з будь-якими застосунками. Для мультимедіа такого чипа так само вистачає, тут без проблем. Оперативна пам'ять — 8 Гб, постійний накопичувач — 256 Гб, що цілком очікувано з урахуванням ціни та цього процесора. Але все ж найбільшою перевагою цієї моделі можна вважати саме акумулятор — 21600 мА·год! Автономності дійсно досить для будь-яких цілей використання.

Побачити в планшеті 50-Мп камеру від Samsung було дуже приємно, а те, як вона працює — окрема розмова. Порівнюючи з конкурентами, ця модель досить чітко відмальовує все в кадрі, не прагне заблювати все, немає проблем і з освітленням. З відеозніманням ця камера так само справляється досить непогано, знімати можна у 2К роздільній здатності, що свідчить про можливість переглядати матеріал на великому екрані з високою роздільною здатністю. Фронтальний модуль на 16 Мп також цілком непоганий, з його допомогою можна без проблем робити непогані селфі.

Розмір дисплея за діагоналлю становить 10.4 Дм, а роздільна здатність його 1200х2000 пікселів. Матриця IPS досить гарна, позаяк і яскравості досить, і всього іншого. Кути огляду — вище середнього рівня, передавання кольору — приємно вражає, оскільки це один із найкращих дисплеїв у цьому ціновому сегменті. З додаткового захисту дисплея реалізоване захисне скло Gorilla Glass, а також випірні над поверхнею борти корпусу.

Протиударний планшет Doogee R20 Black дійсно вразить Вас, особливо якщо раніше подібними пристроями не користувалися. Тут є можливість реверсивного дротового заряджання, є сучасна операційна система Android 13 з чудовою швидкістю роботи, є практично все необхідне для активного використання. Планшет вражає своїми захисними властивостями, а єдине, з чим потрібно впоратися, — вага, яка становить 931 г. Більше мінусів тут немає.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Зелений |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 13 |
| Екран | |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Діагональ екрана | 10.4 дюйм |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Helio G99 |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 21600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Запис відео: | 2К |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 931 г |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 258.9 х 169.6 х 18 мм |
| Гучний зв’язок | True |
| Індикація подій | True |
| Очікування/ збереження виклику | True |
| Використання USB-ноховувача | True |
| Пошук за телефонною книгою | True |
| Обмін між SIM-карткою та внутрішньою пам'яттю | True |
- Ціна: 9 199 ₴







