
POCO M6 Pro 6.67" 8GB RAM 256GB ROM 5000 mAh 64Мп 4G NFC IP54 Android 13 Blue
- Немає в наявності
- Код: 01235
6 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
POCO M6 Pro 8/256GB Black
Оновлений смартфон POCO M6 Pro пропонує вам більше можливостей для розваг, ігор на високій швидкості та спілкування без перерви на підзаряджання. Потрійна камера 64 МП знімає яскраві фото та чіткі відео з будь-якого ракурсу. Потужна мобільна платформа на базі 6нм процесора Helio G99-Ultra забезпечує надшвидку роботу всіх програм. Батарея на 5000 мА·год і швидке заряджання потужністю 67 Вт дадуть змогу назавжди забути про дефіцит заряду.


Потужна батарея ємністю 5000 мА·год забезпечує багато годин безперервної роботи. Смартфон дасть вам змогу дивитися відео більш ніж 17 годин або до 8 годин грати в ігри без перерви. Якщо ж потрібно зарядитися, то суперпотужна зарядка на 67 Вт зарядить батарею повністю за 44 хвилини.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POCO |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Операційна система | Android 13 |
| Захищеність | IP54 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | WAP, LTE, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Інфрачервоний порт | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 67 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 64 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 161.1 мм |
| Ширина | 74.95 мм |
| Товщина | 7.98 мм |
| Вага | 179 г |
- Ціна: 6 999 ₴










