
Oukitel WP36 6.52" 8GB RAM 128GB ROM 10600 мАч 13MP 4G IP68 IP69K NFC Android13 Black
- Немає в наявності
- Код: 01237
6 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel WP36 8/128 GB Black Смартфон OUKITEL WP36 — це ще одна новинка від компанії OUKITEL на 2024 рік. Він об'єднує в собі не тільки стильний дизайн, але й високий ступінь захисту відповідно до стандартів IP68/IP69K/MIL-STD-810H, забезпечуючи надійність навіть у найекстремальніших умовах. Завдяки цим стандартам захисту, смартфон здатний витримати падіння з висоти до 2 метрів і занурення у воду без пошкоджень, що робить його надійним компаньйоном у будь-яких ситуаціях.
Екран розміром 6,52 дюйма з роздільною здатністю HD+ дасть вам зануритися у світ яскравих кольорів і чітких деталей. Захисне скло Corning Gorilla Glass 5 забезпечує надійний захист екрана від подряпин, а IPS-S матриця гарантує швидкий відгук і широкі кути огляду. Це дасть змогу вам насолоджуватися вашим улюбленим контентом на великому екрані, оживляючи зображення й відео.
Смартфон обладнаний чипсетом MT8788, який забезпечує високу продуктивність і дає змогу запускати безліч програм без затримок. Завдяки 8 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ віртуальної пам'яті, плюс 128 ГБ внутрішньої пам'яті, цей смартфон стає потужним і багатофункціональним інструментом для повсякденних завдань.
Основна камера з високою роздільною здатністю 13 МП на OUKITEL WP36 дає змогу вам зафіксувати кожен момент із приголомшливою чіткістю й деталізацією. Вона обладнана сенсором Sony IMX, гарантуючи, що ваші спогади збережуться такими, якими ви їх пам'ятаєте. Універсальний макросінсор із роздільною здатністю 2 МП дає змогу вам створювати фото, що професійно виглядають, з приголомшливими ефектами боке, розмиття фону та виділення об'єкта, надаючи вашим знімкам додаткової глибини та вишуканості.
Фронтальна камера з роздільною здатністю 5 МП від Samsung забезпечує виняткову чіткість і яскраві кольори для красивих селфі, виділяючи ваше обличчя з натовпу.
Операційна система Android 13 на смартфоні WP36 від OUKITEL надає доступ до широкого спектра програм, забезпечуючи вам безліч можливостей для задоволення та продуктивності. Динамічні ефекти об'ємного 8D-звуку занурять вас у захопливий звук, який оживляє кожну ноту вашої улюбленої музики. Ці багатовимірні звукові ефекти WP36 створять приголомшливе аудіопросторство, яке змусить вас відчувати музику інтенсивніше та глибше. Смартфон WP36 також обладнаний аудіо динаміком потужністю 3,5 Вт, який забезпечує максимальну гучність до 128 дБ. Готуйтеся до приголомшливого звуку, який зробить кожну вашу вечірку незабутньою, а музичний досвід — насиченішим і яскравішим.
Смартфон OUKITEL WP36 має масивну батарею місткістю 10 600 мА·год, що забезпечує тривалу автономну роботу в режимі очікування до 60 днів. Ця висока ємність батареї робить WP36 ідеальним супутником у тривалих поїздках або в ситуаціях, коли доступ до зарядки обмежений. Отже, ви можете бути впевнені, що ваш смартфон буде готовий до використання в будь-який час, навіть у разі тривалого браку доступу до зарядки.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Операційна система | Android 13 |
| Більше: | Великий динамік |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 390 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Процесор | MT8788 |
| Графічний адаптер | Mali-G72 MP1 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi, NFC, USB |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | LTE, WAP, GPRS |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 13 + 2 Мп |
| Запис відео: | FullHD |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Ліхтарик, Альтиметр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.2 мм |
| Ширина | 80.7 мм |
| Товщина | 19.1 мм |
| Вага | 394 г |
- Ціна: 6 399 ₴










