
Maxcom MM920 1400мАч 2.8" IP67 Yellow
- Немає в наявності
- Код: 01535
1 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений Maxcom MM920 Black Maxcom MM920 Black — кнопковий телефон, який має чудові властивості захищеності, що допоможе Вам у будь-якій нестандартній ситуації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAXCOM |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Кнопкові телефони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 2G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Репліка | Ні |
| QWERTY-клавіатура | Ні |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Mini SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Колір | Жовтий |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 2.1 |
| Бездротові технології | Bluetooth 2.1 |
| Роз'єми | micro USB, 3.5 мм (mini-Jack) |
| Тип матриці | IPS |
| Оснащення | Ліхтарик, FM-радіо, MP3-плеєр, Відеоплеєр, Будильник, Календар, Калькулятор, Слот для картки пам'яті |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 320×240 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 143 |
| Сенсорний екран | Ні |
| Технологія Multitouch | Ні |
| Автоматичний поворот екрану | Ні |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, micro USB |
| Модем | Ні |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Push-To-Talk | Ні |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 1400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Час роботи у режимі очікування | 460 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 660 хв |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Потужність заряджання | 2.5 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Функції камери | Спалах |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | 320x240 |
| Максимальна частота кадрів відео | 15 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Ні |
| Стереодинаміки | Ні |
| FM-радіо | Так |
| Формати аудіо | AMR, MIDI, MP3, WAV |
| Формати відео | MP4, 3GP |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Відеовихід | Немає |
| TV-тюнер | Немає |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосове управління |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар |
| Ігри | Так |
| Java-додатки | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Подвійна основна фотокамера | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 139 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 140 г |
- Ціна: 1 999 ₴







